hak

HAKKIMIZDA

2016 yılı itibari ile başladığımız  genel kesici grup metal ve makine sektöründe çağımızın bize sunduğu yüksek teknolojiden faydalanmaktayız.

Firmamız, genel kesici takım sistemlerinin standart, özel ve geri dönüşüm sistemleri ile metal ve makine sektörlerine yüksek kaliteyi esas alan, profesyonel tedarik yöntemi ile hareket eden bir çalışma felsefesine sahiptir. Bu alanda geliştirdiğimiz projelerle bizi sektörün önde gelen firmalarıyla aynı kulvarda yarışmaya ve kesici takım sistemlerinde öncülüğü hedefleyen bir konuma yerleşmemize yol açmıştır.
Müşterilerimizin özel istekleri esas alınarak özel takım ve tasarım imalatı, takım bileme, kaplama işlemleri ile de müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bütün ürünlerimizde uluslararası kalite standartlarını temel ölçü olarak alıyoruz. Ürünlerimizde birinci sınıf ve yüksek kalite hammadde kullanarak, özenli ve itinalı bir işçilikle müşterilerimizin gereksinimlerini üst düzeyde karşılıyoruz. Firmamız dünya genelinde prestijli Superio’nun ülkemizdeki tek yetkili satıcısıdır.
Vizyonumuz:
Firmamızın faaliyet gösterdiği tüm alanlarda hem yerel hem ulusal hemde uluslararası alanda büyük başarılara imza atarak, teknolojik yeniliklerle
kendisini sürekli geliştiren, dünya piyasalrının arana bir partneri olan, müşterilerinin beklentilerini üst düzeyde karşılayan, çalışanlarına değer katan bir kuruluş olmasını hedeflemekteyiz.
Misyonumuz:
Çalışma alanımızın ve sektörümüzün aranan bir partneri olmak, müşterilerimize ve partnerlerimize yüksek kalitede ürünleri uygun fiyatlarla sunmak, teknolojinin imkanlarından yararlanarak müşterilerimize ürünleri ulaştırmak, yüksek bir verimlilik düzeyiyle büyüyen ve değer üreten bir kuruluş olmaktır.